Śruba docisku 1086 Indexa IND1070900K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba docisku 1086 Indexa IND1070900K
Indexa IND-107-0900K
IND1070900K
1086 CLAMP SCREW Indexa IND1070900K
IND-107-0900K
SM.CK016,9,3ZLNE
SPRING = Sprężyna
SPRING PIN = Kołek sprężynowy
LOCKING SCREW = Śruba docisku
Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | "MVJNR 2020K16; MVJNL 2020K16; MVJNR 2525M16; MVJNL 2525M16; MVVNN 2020K16; MVVNN2525M16" |
| Kompatybilny typ uchwytu | Uchwyt oprawka do toczenia |
| EAN13 Barcode | 5036140283411 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | 3 mm |
| Typ produktu | Clamp Screw |
| Shim Shape | 35° Rhombic |
| Supplier Part No. | 1070900K |
| Rozmiar gwintu | M6x1; L/R |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | 1086 |
| Rozmiar gwintu | L/R M6 x 1 |
| Typ | Clamp Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | Uchwyt oprawka do toczenia |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | MVJNR/L 16 MVVNN 16 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Hex Drive Size | 3mm |
| Shim Shape | 35° Rhombic |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |