Śruba docisku 1626 Indexa IND1071450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba docisku 1626 Indexa IND1071450K
Indexa IND-107-1450K
IND1071450K
1626 LEVER SCREW Indexa IND1071450K
IND-107-1450K
SM.CK016,28,4ZLNE
Części zamienne - Śruba docisku (dźwigni). Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | S25T PCLNR 09; S25T PCLNR/L 12; S25T PSKNR 12 |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| EAN13 Barcode | 5036140283596 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | 2.5 mm |
| Typ produktu | Lever Screw |
| Shim Shape | 80°Rhombic |
| Supplier Part No. | 1071450K |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | 1626 |
| Rozmiar gwintu | M6 x 1 |
| Typ | Lever Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | S25T PCLNR 09 S25T PCLNR/L 12 S25T PSKNR 12 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Hex Drive Size | 2.5mm |
| Shim Shape | 80°Rhombic |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |