Śruba docisku 1814 Indexa IND1071880K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba docisku 1814 Indexa IND1071880K
Indexa IND-107-1880K
IND1071880K
1814 LOCKPIN SCREW Indexa IND1071880K
IND-107-1880K
SM.CK016,13,6ZLNE
SPRING = Sprężyna
SPRING PIN = Kołek sprężynowy
LOCKING SCREW = Śruba docisku
Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1071880K |
| EAN13 Barcode | 5036140283671 |
| Typ produktu | Lockpin Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | S25T MWLNR/L 08; S32U MWLNR 08; S40V MWLNR 08 |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Hex Drive Size | 2.5 mm |
| Shim Shape | 80° Trigon |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | 1814 |
| Rozmiar gwintu | M4 x 0.7 |
| Type | Shim Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | S25T MWLNR/L 08 S32U MWLNR 08 S40V MWLNR 08 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Hex Drive Size | 2.5 mm |
| Shim Shape | 80° Trigon |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |