Śruba dwustronna M10 150mm gwintowana FC07 Indexa IND4252140S IND-425-2140S
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dwustronna M10 150mm gwintowana FC07 Indexa IND4252140S IND-425-2140S
Profesjonalna mocna śruba dwustronna. Stosowana m.in. podczas mocowania przedmiotów na stołach obrabiarek lub w głowicach.
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35. Utwardzona
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu, czerniona powłoka.
Specyfikacja śruby
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085305 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC070510 |
| Supplier Part No. | 4252140S |
| Długość śruby | 150 mm |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 90 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | 50mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT07-10150 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |
SM.CK016,8,2ZLNE