Śruba dwustronna M12 200mm gwintowana FC07 Indexa IND4252170S IND-425-2170S
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dwustronna M12 200mm gwintowana FC07 Indexa IND4252170S IND-425-2170S
Śruba dwustronnie gwintowana M12 o wysokiej twardości i wytrzymałości. Znakomicie sprawdzają się podczas mocowania przedmiotów na obrabiarkach do metalu, jako śruby mocujące czy jako wzmocnione śruby mocujące głowicę silnika.
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu (czernione, oksydowane)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153402 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4252170S |
| EAN13 Barcode | 5036140085367 |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Numer produktu | FC071112 |
| Waga elementu | 160 g |
| Wymiar C | 65mm |
| Długość | 200mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT07-12200 |