Śruba dwustronna M14 100mm gwintowana FC07 Indexa IND4252177A PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dwustronna M14 100mm gwintowana FC07 Indexa IND4252177A
Indexa IND-425-2177A
IND4252177A
Śruba dwustronna gwintowana FC07 M14x100mm INDEXA IND4252177A
IND-425-2177A
KC-016,12,9ZN/SM.[NM]
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Wymiar C | 38 mm |
| EAN13 | 5036140085398 |
| ecl@ss | 23149090 |
| Numer produktu | FC071214 |
| Oznaczenie | IND-425-2177A |
| Długość części gwintowanej | 100 mm |
| Rozmiar gwintu | M14 |
| UNSPSC | 23153402 |
| Waga elementu | 85 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | 38mm |
| Clamp Style | |
| D | mm |
| E | mm |
| F | mm |
| G | mm |
| H | mm |
| J | mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT07-14100 |
| Rozmiar gwintu | A=M14 B=100mmmm |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, czarna oksyda, black oxide |
| E1 | mm |
| E2 | mm |
| A (h6) | mm |
| C (h6) | mm |