Śruba dwustronna M14 150mm gwintowana FC07 Indexa IND4252177K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dwustronna M14 150mm gwintowana FC07 Indexa IND4252177K
Indexa IND-425-2177K
IND4252177K
Śruba dwustronna gwintowana FC07 M14x150mm Indexa IND4252177K
IND-425-2177K
SM.CK016,17,6ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153402 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4252177K |
| EAN13 Barcode | 5036140085411 |
| Rozmiar gwintu | M14 |
| Numer produktu | FC071214 |
| Waga elementu | 130 g |
| Wymiar C | 50 mm |
| Długość części gwintowej | 150 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | 50mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT07-14150 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |