Śruba dwustronna M20 250mm gwintowana FC07 Indexa IND4252250S PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba dwustronna M20 250mm gwintowana FC07 Indexa IND4252250S
Indexa IND-425-2250S
IND4252250S
Śruba dwustronna gwintowana FC07 M20x250mm Indexa IND4252250S
IND-425-2250S
SM.CK016,36,5ZLNE
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Wykończenie powierzchni: Fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153402 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4252250S |
| EAN13 Barcode | 5036140085589 |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| Numer produktu | FC072720 |
| Waga elementu | 550 g |
| Wymiar C | 65 mm |
| Długość części gwintowej | 250 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | 65mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT07-20250 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |