Śruba pasowana BSF 3/8x"1/2x"3" 12.9 100szt. Qualfast QFT6112816R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana BSF 3/8x"1/2x"3" 12.9 100szt. Qualfast QFT6112816R
Śruba BSF 3/8x1/2x3 pasowana 12.9 Qualfast QFT6112816R
Qualfast QFT-611-2816R
QFT6112816R
KC-016,1070ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Nadają się do zastąpienia drogich elementów takich jak wały, osie, prowadnice, kołki, cięgła i czopy. Powszechnie używana w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Maksymalna temperatura pracy (śruba niepokrywana): 300°C.
Wymiary wg ISO 7379. Tolerancja średnicy korpusu h8
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140317406 |
| Długość całkowita | 3" cal |
| Oznaczenie | QFT-611-2816R |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| UNSPSC | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.375mm |
| Długość | mm 3" cal |
| Thread | BSF |
| Rozmiar gwintu | 3/8 |
| Head Depth | 0.313mm |
| Body Diameter (mm) | 0.498mm |
| Driver Head Size | 1/4" |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | ISO 7379 |