Śruba pasowana BSW 3/16x"1/4x"1.3/4" 12.9 100szt. Qualfast QFT6114305K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba BSW 3/16x1/4x1.3/4 pasowana 12.9 Qualfast QFT6114305K
Qualfast QFT-611-4305K
QFT6114305K
3/16BSWx1/4x1.3/4 śruby pasowane12.9 Qualfast
QFT-611-4305K
SM.CK016,736,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stal stopowa wysokiej jakości wg BS EN ISO 898/1 Grade 12.9.
Nadają się do zastąpienia drogich elementów takich jak wały, osie, prowadnice, kołki, cięgła i czopy. Powszechnie używana w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Maksymalna temperatura pracy (śruba niepokrywana): 300°C.
Wymiary wg ISO 7379. Tolerancja średnicy korpusu h8
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Producent | Qualfast |
| EAN13 Barcode | 5036140317475 |
| Długość całkowita | 1 3/4" cal |
| Supplier Part No. | 6114305K |
| Rozmiar gwintu | 3/16 |
| UNSPSC Code | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.375mm |
| Długość | mm 1-3/4" cal |
| Thread | BSW |
| Rozmiar gwintu | 5/16 |
| Head Depth | 0.188mm |
| Overall Diameter (mm) | 0.248mm |
| Driver Head Size | mm 1/8" " cal |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |