Śruba pasowana BSW 3/16x"1/4x"2" 12.9 100szt. Qualfast QFT6114306N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana BSW 3/16x"1/4x"2" 12.9 100szt. Qualfast QFT6114306N
Śruba BSW 3/16x1/4x2 pasowana 12.9 Qualfast QFT6114306N
Qualfast QFT-611-4306N
QFT6114306N
3/16BSWx1/4x2 ŚRUBY PASOWANE(12.9) Qualfast
QFT-611-4306N
KC-016,767,4ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Nadają się do zastąpienia drogich elementów takich jak wały, osie, prowadnice, kołki, cięgła i czopy. Powszechnie używana w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Maksymalna temperatura pracy (śruba niepokrywana): 300°C.
Wymiary wg ISO 7379. Tolerancja średnicy korpusu h8
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140317482 |
| Długość całkowita | 2" cal |
| Oznaczenie | QFT-611-4306N |
| Rozmiar gwintu | 3/16 |
| UNSPSC | 31161517 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 0.375mm |
| Długość | mm 2" cal |
| Thread | BSW |
| Rozmiar gwintu | 5/16 |
| Head Depth | 0.188mm |
| Body Diameter (mm) | 0.248mm |
| Driver Head Size | mm 1/8" in. inch |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |