Śruba pasowana M16x20x90 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6101690L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana M16x20x90 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6101690L
Qualfast QFT-610-1690L
QFT6101690L
M16 x 20 x 90 ŚRUBA PASOWANA (12.9) Qualfast
QFT-610-1690L
KC-016,3148ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 10 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140317154 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Oznaczenie | QFT-610-1690L |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| UNSPSC | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 30mm |
| Długość | 90mm |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Head Depth | 14mm |
| Body Diameter (mm) | 20mm |
| Driver Head Size | 10mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 10 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | ISO 7379 |