Śruba pasowana M20x"24x"70" 12.9 100szt. Qualfast QFT6102070Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba M20x24x70 pasowana 12.9 Qualfast QFT6102070Q
Qualfast QFT-610-2070Q
QFT6102070Q
M20 x 24 x 70 ŚRUBY PASOWANE(12.9) Qualfast
QFT-610-2070Q
KC-016,8815ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 5 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140317208 |
| Długość całkowita | 70 mm |
| Oznaczenie | QFT-610-2070Q |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| UNSPSC | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 36mm |
| Długość | 70mm |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M20 |
| Head Depth | 16mm |
| Body Diameter (mm) | 24mm |
| Driver Head Size | 12mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 5 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | DIN 610 |