Śruba pasowana M5x6x30 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6100530X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba pasowana M5x6x30 12.9 ISO 7379 100szt. h8 BS EN ISO 898/1 Qualfast QFT6100530X
Qualfast QFT-610-0530X
QFT6100530X
M5 x 6 x 30 ŚRUBA PASOWANA (12.9) Qualfast
QFT-610-0530X
KC-016,148,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do zastępowania kosztownych elementów, takich jak wały, trzpienie wahliwe, prowadnice, czopy, układy łączące i układy obrotowe z dwoma wspornikami. Są również powszechnie używane w formach i matrycach w przemyśle. Maksymalna temperatura robocza (wyroby niepowlekane): 300°C.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Marka, producent | Qualfast |
| EAN13 | 5036140316836 |
| Długość całkowita | 30 mm |
| Oznaczenie | QFT-610-0530X |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| UNSPSC | 31161517 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | 12.9 |
| Head Diameter | 10mm |
| Długość | 30mm |
| Thread | Metryczny |
| Rozmiar gwintu | M5 |
| Head Depth | 4.5mm |
| Body Diameter (mm) | 6mm |
| Driver Head Size | 3mm |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Pojemnosć opakowania | 50 |
| Surface Treatment | Plain |
| Leading Standard | BS 4168-7 ISO 7379 |