Śruba z uchwytem M16 125x16mm manewrowa FC09 Indexa IND4252510P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$54.15
Cena regularna:
$44.02
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Śruba z uchwytem M16 125x16mm manewrowa FC09 Indexa IND4252510P
Indexa IND-425-2510P
IND4252510P
Śruba z uchem manewrowa FC09 M16x125x16mm Indexa IND4252510P
IND-425-2510P
SM.CK016,111,4ZLNE
Rozwiercony otwór ułatwiający płynne obroty.
Materiał: Stal węglowa.
Twardość: HRC 30 - 35.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153402 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4252510P |
| EAN13 Barcode | 5036140085671 |
| Size A | M16 |
| Size B | 125 mm |
| Numer produktu | FC090516 |
| Wymiar C | 60 mm |
| Wymiar D | 32 mm |
| Wymiar E | 17 mm |
| Wymiar F | 16 mm |
| Waga elementu | 250 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | mm |
| C | 60mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT09-16125 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish |