Stalowa taśma 12x0,5mm 965m Avon AVN8371760K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stalowa taśma 12x0,5mm x965m Avon AVN8371760K
Avon AVN-837-1760K
AVN8371760K
12x0.5mmx965M MILL WOUNDSTRAPPING Avon
AVN-837-1760K
SM.CK016,481,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Nawój walcowy: Każda warstwa oscyluje wzdłuż warstwy poprzedniej, równo i ściśle na szerokości nawoju 63.5 mm. Grubość 0.5mm.
Wytrzymałość w przybliżeniu: 12mm: 561kg, 16mm: 714kg, 19mm: 846kg.
Długość szpuli w przybliżeniu: 12mm: 930m, 16mm: 744m, 19mm: 605m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325661 |
| Długość | 930 m |
| Supplier Part No. | 8371760K |
| UNSPSC Code | 44102300 |
| Szerokość | 12 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 561kg |
| Długość całkowita | 965 m metre mm |
| Szerokość całk. | 12mm |
| Grubość | 0.5mm |