Stalowa taśma pakowa 16mm 334m Avon AVN8371740K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
16x0,5mm x334M RIBBON WOUND STRAPPING Avon AVN8371740K
Avon AVN-837-1740K
AVN8371740K
16x0.5mmx334M RIBBON WOUND STRAPPING Avon
AVN-837-1740K
SM.CK016,202,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Taśma: Każda warstwa jest nawijana bezpośrednio na poprzednią, więc szerokość nawoju jest szerokością taśmy. Grubość 0.5mm.
Wytrzymałość w przybliżeniu: 12mm: 561kg, 16mm: 714kg, 19mm: 846kg.
Długość szpuli w przybliżeniu: 12mm: 395m, 16mm: 337m, 19mm: 395m.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140325647 |
| Długość | 337 mm |
| Supplier Part No. | 8371740K |
| UNSPSC Code | 44102300 |
| Szerokość | 16 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 714kg |
| Długość całkowita | 334 m metre mm |
| Szerokość całk. | 16mm |
| Grubość | 0.5mm |