Stalowa taśma pakowa 19mm 335m Avon AVN8371750K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stalowa taśma pakowa 19mm 335m Avon AVN8371750K
19x0,5mm x335M RIBBON WOUND STRAPPING Avon AVN8371750K
Avon AVN-837-1750K
AVN8371750K
KC-016,240,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Wytrzymałość w przybliżeniu: 12mm: 561kg, 16mm: 714kg, 19mm: 846kg.
Długość szpuli w przybliżeniu: 12mm: 395m, 16mm: 337m, 19mm: 395m.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Avon |
| EAN13 | 5036140325654 |
| Długość | 395 mm |
| Oznaczenie | AVN-837-1750K |
| UNSPSC | 44102300 |
| Szerokość | 19 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Breaking Strain | 846kg |
| Długość całkowita | 335 m metremm |
| Szerokość całk. | 19mm |
| Numer produktu | |
| Grubość | 0.5mm |