Statyw magnetyczny do czujnika Kennedy KEN3332010K KEN-333-2010K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw magnetyczny do czujnika Kennedy KEN3332010K KEN-333-2010K
Kennedy KEN-333-2010K
KEN3332010K
STATYW Stały MAG Kennedy
KEN-333-2010K
SM.CK016,61,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Statyw Mini-MagMagnes po jednej stronie. Standardowy docisk. 30mm średnica podstawy.
Oprawa: Średnica uchwytu ucha:1/4"
Średnica gniazda: 5/16" (8mm).
Wysokość x średnica kolumny: 120x6.3mm.
Siła magnetyczna: 14.75kg.
Wymiary podstawy: 30x35mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140107038 |
| Kod eCl@ss | 21020801 |
| Wysokość całk./opak. | 150mm |
| Kod UNSPSC | 23152203 |
| Waga | 314g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Base Size | 30 x 35mm |
| Wysokość | 150mm |
| Magnetic Pull | 14.75kg |
| Product Number | E909 |
| Rozmiar gwintu | |
| Średnica | mm millimetre |
| Additional Features | magnetic face |