Statyw magnetyczny kompaktowy do czujnika Kennedy KEN3332080K KEN-333-2080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
58,37 €
Cena regularna:
47,45 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Statyw magnetyczny kompaktowy do czujnika Kennedy KEN3332080K KEN-333-2080K
Kennedy KEN-333-2080K
KEN3332080K
STATYW 4 MAG KOMPAKT Kennedy
KEN-333-2080K
SM.CK016,146,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Z czterema powierzchniami magnetycznymi, jedna na 45°.Podniesiona wydajność z uchwytem standardowym.
Oprawa:
Średnica uchwytu ucha: 1/4"
Średnica gniazda: 5/16".
Wymiary podstawy: 50x50x76mm.
Wysokość x średnica kolumny: 185x12mm.
Długość x średnica belki poprzecznej: 150x6.3mm.
Siła magnetyczna: 30kg.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107083 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Supplier Part No. | 3332080K |
| UNSPSC Code | 23152203 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Size | 48 x 44 x 51mm |
| Wysokość | 273 mm |
| Magnetic Pull | 30kg |
| Model, kod produktu | E903 |
| Rozmiar gwintu | |
| Średnica | mm |
| Additional Features | Medium duty standard clamp |