Stojak 800x500mm do płyt z granitu kontrolno-pomiarowych Oxford Precision OXD3064100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stojak 800x500mm do płyt z granitu kontrolno-pomiarowych Oxford Precision OXD3064100K
Oxford Precision OXD-306-4100K
OXD3064100K
Płyta POMIAROWO-kontrolna z granitu 800x500mm Oxford OXD3064100K
OXD-306-4100K
Opis produktu
Akcesoria - stojakPrecyzyjne granitowe produkty są wykonane wg najwyższych standardów by dostarczyć precyzyjną powierzchnię, na bazie której można dokonać prawidłowych pomiarów. Wymiary produktów z granitu są bardziej stałe niż w przypadku stali czy żeliwa z uwagi na niską rozszerzalność pod wpływem ciepła. Produkty te nie mają zadziorów, nie korodują i są łatwe w utrzymaniu.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154087 |
| Kod eCl@ss | 21170603 |
| Wysokość całk./opak. | 650mm |
| Długość całk./opak. | 800mm |
| Szerokość całk./opak. | 500mm |
| Nr produktu | OXD-306-4100K |
| Kod UNSPSC | 41114508 |
| Waga | 20 kg |
SM.CK016,1230ZLNE