Stół obrotowy z uchwytem trójszczękowym poziomo- pionowy 210mm Indexa IND4370220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$1,513.39
Cena regularna:
$1,230.40
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stół obrotowy z uchwytem trójszczękowym poziomo- pionowy 210mm Indexa IND4370220K
Indexa IND-437-0220K
IND4370220K
210mm HORIZONTAL & VERTICAL INDEX UNIT CHUCK Indexa IND4370220K
IND-437-0220K
Opis produktu
Przeznaczony jest do obróbki mechanicznej przedmiotów w wielu pozycjach kątowych ustawionych wstępnie lub nastawianych ręcznie. Dokładność ustawienia 25 sekund. Posiadają dwa rodzaje podziału: podział przez pierścień ze skalą od 0 do 360° o podziałce co 1°, podział za pomocą urządzenia zatrzaskowego na 2, 3, 4, 6, 8, 12 i 24 części bez konieczności wymiany tarczy podziałowej. Przyrząd wyposażony jest w standardowy uchwyt tokarski samocentrujący 3-szczękowy z kompletami szczęk zewnętrznych i wewnętrznych.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Chuck Średnica | 220mm |
| Wymiar A | 310mm |
| Dim B | 255mm |
| Wymiar C | 210mm |
| Wymiar D | 255.25mm |
| Wymiar E | 18mm |
| Wymiar F | 214mm |
| Dimg | 171.5mm |
| Dim H | 149.25mm |
| Dim I | 80mm |
| Dim J | 150mm |
| Dim K | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140070769 |
| Nr produktu | IND-437-0220K |
| Kod UNSPSC | 23152201 |
| Waga elementu | 94.0 kg |
SM.CK016,4250ZLNE