Stół podziałowy 200mm obrotowy Indexa IND4370500K IND-437-0500K
Cena regularna:
$979.24
Cena regularna:
$796.13
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stół podziałowy 200mm obrotowy Indexa IND4370500K IND-437-0500K
Indexa IND-437-0500K
IND4370500K
Stół Podziałowy 200mm Indexa IND4370500K
IND-437-0500K
Opis produktu
Typ SOPPNiezależna przekładnia ślimakowa zapewnia szybkie indeksowanie. Jeden obrót rękojeści jest równy 4° na kołnierzu. Stół jest wykonany z wysokiej klasy żeliwa. W pionowej pozycji stół działa jako przyrząd podziałowy oraz jako standardowy stół podziałowy do cięcia, skrawania, wytaczania, pozycjonowania kątowego etc. Dodatkowe tarcze podziałowe są dostępne do nabycia oddzielnie.
Precyzja:
Tolerancja równoległości płyty do podstawy: 0.020mm
Tolerancja bicia powierzchni płyty roboczej: 0.015mm
Tolerancja bicia gniazda cylindrycznego: 0.020mm
Tolerancja bicia gniazda stożkowego: 0.020mm
Tolerancja prostopadłości płyty do podstawy: 0.010mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140059894 |
| Głębokość całk. | 190 |
| Długość całkowita | 75 |
| Waga całkowita | 6.5 |
| Szerokość całk. | 350 |
| Supplier Part No. | 4370500K |
| UNSPSC Code | 23152201 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | 285 mm |
| B | 236 mm |
| C | mm |
| Chuck Diameter | |
| D | mm |
| Diameter D | 200 mm |
| E | 14 mm |
| F | 208 mm |
| G | 14 mm |
| H | 100 mm |
| Wysokość | |
| J | 15 mm |
| K | mm |
| Materiał | Cast Iron |
| Model, kod produktu | |
| T-slots | 4 |
| Type | |
| Waga | 42kg |
| I | mm |
| L | 211 mm |
| N | 99 mm |
| O | mm |
| P | 48 mm |
| Maximum Capacity C | 150 mm |
| Centre Hole M | 3 MT |
| Q | 125 mm |
SM.CK016,2750ZLNE