Stół warsztatowy z szafką i półką 5-szufladowy Senator SEN4055050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
639,76 €
Cena regularna:
520,13 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stół warsztatowy z szafką i półką 5-szufladowy Senator SEN4055050K
Senator SEN-405-5050K
SEN4055050K
Stół warsztatowy z SZAFKA i POLKA, 5-szufladowy Senator SEN4055050K
SEN-405-5050K
SM.CK016,1995ZLNE
Pięć szuflad ma płynnie działający mechanizm wysuwania. Dwie otwarte półki jako dodatkowe miejsce do składowania.
Wymiary całkowite (Sz. x Gł. x Wys.): 1372 x 508 x 865mm.
Maksymalne obciążenie półki/ szuflady: 25kg.
Maksymalne obciążenie szafki: 180kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Depth | 508 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140160231 |
| eCl@ss Code | 21100201 |
| Wysokość | 865 mm |
| Supplier Part No. | SEN-405-5050K |
| UNSPSC Code | 24102006 |
| Waga | 61.0 kg |
| Szerokość | 1372 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Number of Drawers | |
| Number of Shelves | |
| Głębokość całk. | 508mm |
| Wysokość całkowita | 865mm |
| Szerokość całk. | 1372mm |
| Numer produktu | TSA405 |
| Typ | Workbench |
| Worktop Finish | 20mm Beech |
| Number of Cupboards |