Stołek przesuwany niebieski Lincoln LNC8110200K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stołek przesuwany niebieski Lincoln LNC8110200K
Lincoln LNC-811-0200K
LNC8110200K
STOLEK PRZESUWANY NIEBIESKI Lincoln
LNC-811-0200K
SM.CK016,200,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Metalowy
Metalowy stołek wyposażony w trzy sprężynujące rolki dla uzyskania maksymalnej mobilności. Niezwłocznie po obciążeniu stołka pierścień podstawy pewnie utrzymuje stołek na podłodze. Wytrzymała konstrukcja. Kolory: czarny, niebieski, szary lub czerwony. Średnica: 29cm.
Plastikowy
Wyprodukowane z wysokiej jakości odpornego tworzywa sztucznego, lekkie i łatwe w przenoszeniu. Wyposażony w trzy sprężynujące rolki dla uzyskania maksymalnej mobilności. Maks. ładunek: 125kg. Kolory: czarny, niebieski, szary lub czerwony.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Lincoln |
| Kolor | Niebieski |
| Średnica | 29 cm |
| EAN13 Barcode | 5036140151222 |
| eCl@ss Code | 21100502 |
| Supplier Part No. | 8110200K |
| UNSPSC Code | 30191505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Wysokość | 400 mm |
| Materiał | Metal |
| Maximum Load | 150kg |
| Numer produktu | T2-BLUE |
| Typ produktu | Kick Stools |
| Dimensions (H x D x W) (mm) | 400 x 430 x 430 mm |
| Base Diameter | 430 mm |
| Top Diameter | 290 mm |
| Additional Features | 3 spring loaded castors Heavy-duty construction |