Stołek przesuwany plastikowy czarny Lincoln LNC8110350K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KICK STOOL PLASTIC BLACK Lincoln LNC8110350K
Lincoln LNC-811-0350K
LNC8110350K
KICK STOOL PLASTIC BLACK Lincoln
LNC-811-0350K
SM.CK016,132,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego, lekki i łatwy do przestawiania.
Jest wyposażony w trzy kółka ze sprężynami, które powodują schowanie kółek przy obciążeniu stołka.
Maksymalne obciążenie: 125 kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Lincoln |
| Kolor | Czarny |
| EAN13 Barcode | 5036140323827 |
| eCl@ss Code | 21100502 |
| Maximum Load | 125 kg |
| Supplier Part No. | 8110350K |
| UNSPSC Code | 30191505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 370mm |
| Materiał | Plastic |
| Maximum Load | 125kg |
| Numer produktu | T5-BLACK |
| Typ produktu | Kick Stools |
| Dimensions (H x D x W) (mm) | 370 x 410 x 410mm |
| Base Diameter | 410mm |
| Top Diameter | 280mm |
| Additional Features | 3 spring loaded castors Heavy-duty construction |