Stołek przesuwany plastikowy czerwony Lincoln LNC8110370K PRO19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
KICK STOOL PLASTIC RED Lincoln LNC8110380K
Lincoln LNC-811-0380K
LNC8110380K
KICK STOOL PLASTIC RED Lincoln
LNC-811-0380K
SM.CK016,132,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego, lekki i łatwy do przestawiania.
Jest wyposażony w trzy kółka ze sprężynami, które powodują schowanie kółek przy obciążeniu stołka.
Maksymalne obciążenie: 125 kg.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Lincoln |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140323858 |
| eCl@ss Code | 21100502 |
| Maximum Load | 125 kg |
| Supplier Part No. | 8110380K |
| UNSPSC Code | 30191505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 370 mm |
| Materiał | Plastic |
| Maximum Load | 125kg |
| Numer produktu | T5-RED |
| Typ produktu | Kick Stools |
| Dimensions (H x D x W) (mm) | 370 x 410 x 410 mm |
| Base Diameter | 410 mm |
| Top Diameter | 280 mm |
| Additional Features | 3 spring loaded castors Heavy-duty construction |