Stołek przesuwany szary Lincoln LNC8110210K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stołek przesuwany szary Lincoln LNC8110210K
Lincoln LNC-811-0210K
LNC8110210K
STOLEK PRZESUWANY SZARY Lincoln
LNC-811-0210K
SM.CK016,200,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Metalowy
Metalowy stołek wyposażony w trzy sprężynujące rolki dla uzyskania maksymalnej mobilności. Niezwłocznie po obciążeniu stołka pierścień podstawy pewnie utrzymuje stołek na podłodze. Wytrzymała konstrukcja. Kolory: czarny, niebieski, szary lub czerwony. Średnica: 29cm.
Plastikowy
Wyprodukowane z wysokiej jakości odpornego tworzywa sztucznego, lekkie i łatwe w przenoszeniu. Wyposażony w trzy sprężynujące rolki dla uzyskania maksymalnej mobilności. Maks. ładunek: 125kg. Kolory: czarny, niebieski, szary lub czerwony.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Lincoln |
| Kolor | Grey |
| Średnica | 29 cm |
| EAN13 Barcode | 5036140151239 |
| eCl@ss Code | 21100502 |
| Supplier Part No. | 8110210K |
| UNSPSC Code | 30191505 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Wysokość | 400mm |
| Materiał | Metal |
| Maximum Load | 150kg |
| Numer produktu | T2-GREY |
| Typ produktu | Kick Stools |
| Dimensions (H x D x W) (mm) | 400 x 430 x 430mm |
| Base Diameter | 430mm |
| Top Diameter | 290mm |
| Additional Features | 3 spring loaded castors Heavy-duty construction |