Stopery do uszu na sznurku Tuffsafe TFF9580300K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stopery do uszu na sznurku Tuffsafe TFF9580300K
Tuffsafe TFF-958-0300K
TFF9580300K
SM.CK016,2,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Marka | Tuffsafe |
| Cord/Band Colour | Czerwony |
| Cord/Band Material | Plastic |
| Cord/Band Style | Corded |
| Detectability | Not Detectable |
| EAN13 Barcode | 5036140028982 |
| eCl@ss Code | 40011603 |
| High Attenuation Rating | 36 dB |
| Includes | Cord; Individual Packets |
| Low Attenuation Rating | 33 dB |
| Medium Attenuation Rating | 34 dB |
| Głębokość całk. | 111 |
| Długość całk. | 302 |
| Waga całkowita | 0.823 |
| Szerokość całk. | 165 |
| Plug Colour | Niebieski |
| Plug Material | Foam |
| Plug Shape | Tapered |
| Simplified Noise Level Reduction Rating | 37 dB |
| Standard, norma | Directive 89/686/EEC; EN352-2:2002 |
| Sup. Part No. | BBCEP |
| Type | Disposable Ear Plugs |
| UNSPSC Code | 46181901 |