Stopka obrotowa FC29 M16 Indexa IND4252870G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stopka obrotowa FC29 M16 Indexa IND4252870G
Indexa IND-425-2870G
IND4252870G
Stopka obrotowa FC29 M16 Indexa IND4252870G
IND-425-2870G
SM.CK016,68,1ZLNE
Wykorzystywana do podpierania nierównych powierzchni.
Materiał: stal węglowa.
Twardość: HRC 32 - 38.
Wykończenie powierzchni: fosforan manganu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M16 |
| Producent | Indexa |
| Dim B | 24 mm |
| Wymiar C | 40 mm |
| Wymiar D | 29 mm |
| Wymiar E | 13 mm |
| Wymiar F | 8 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140086081 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Numer produktu | FC290216 |
| Supplier Part No. | 4252870G |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 150 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 24mm |
| C | 40mm |
| Clamp Style | |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT29-1624 |
| Standard, norma | |
| Surface Finish | Czernione, oksydowane |