Stożek Morse'a do chwytu z gwintem 1MT 1/2"X20TPI Kennedy KEN4421120K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stożek Morse'a do chwytu z gwintem 1MT 1/2"X20tpi Kennedy KEN4421120K
Kennedy KEN-442-1120K
KEN4421120K
STOZEK MORSE'A DO CHWYTU z gwintem 1MT 1/2"X20tpi Kennedy
KEN-442-1120K
SM.CK016,16,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetwą.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | No.1 MT 1/2 x 20 |
| EAN13 Barcode | 5036140108271 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Długość całkowita | 92 mm |
| Supplier Part No. | 4421120K |
| UNSPSC Code | 27112811 |
| Waga elementu | 100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 92mm |
| Mount | 1/2" x20 |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 100 g gram kg |
| Typ chwytu | No.1 MT |