Stożek Morse'a do chwytu z gwintem 3MT 5/8"x16TPI Kennedy KEN4423580K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stożek Morse'a do chwytu z gwintem 3MT 5/8"x16TPI Kennedy KEN4423580K
Kennedy KEN-442-3580K
KEN4423580K
STOZEK MORSE'A DO CHWYTU z gwintem 3MT 5/8"x16TPI Kennedy
KEN-442-3580K
SM.CK016,26,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Precyzyjne wykonanie, w pełni hartowane. Stożek z płetwą.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Opis | No.3 MT 5/8 x 16 |
| EAN13 Barcode | 5036140108332 |
| eCl@ss Code | 36609229 |
| Długość całkowita | 125 mm |
| Supplier Part No. | 4423580K |
| UNSPSC Code | 27112811 |
| Waga elementu | 370 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 125mm |
| Mount | 5/8" x16 |
| Typ produktu | Drill Chuck Arbors |
| Waga | 370 g gram kg |
| Typ chwytu | No.3 MT |