Suwmiarka 300mm 0,02mm 12" metryczno-calowa metalowa noniuszowa Oxford Precision OXD3307420K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka 300mm 0,02mm 12" metryczno-calowa metalowa noniuszowa Oxford Precision OXD3307420K
Oxford Precision OXD-330-7420K
OXD3307420K
Suwmiarka Standardowa 12" Oxford OXD3307420K
OXD-330-7420K
Opis produktu
Daje cztery rodzaje odczytów - wewnętrzne zewnętrzne, głębokościowe i stopień. Podwójna skala (metryczna i calowa) z 14° ścięte krawędzie w celu zredukowania błędów paralaksy i górna śruba ustalająca. Wykonano ze stali nierdzewnej utwardzonej. Satynowe wykończenie. Wykonane wg normy: DIN 862.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accuracy | ±0.04 |
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154360 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Graduation | .001 in |
| Graduation | 0.02mm |
| Range | 12" calowe |
| Range | 300mm |
| Nr produktu | OXD-330-7420K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 355g |
SM.CK016,490,2ZLNE