Suwmiarka z precyzyjną regulacją 11" 280mm Kennedy KEN3302120K MTM PRO22
dostępny
Cena regularna:
$205.66
Cena regularna:
$167.20
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka z precyzyjną regulacją 11" 280mm Kennedy KEN3302120K
Kennedy KEN-330-2120K
KEN3302120K
SUWMIARKA Z PRECYZYJNA REGULACJA 11"/280mm Kennedy
KEN-330-2120K
SM.CK016,599,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Daje możliwość zewnętrznego, wewnętrznego pomiaru jak również głębokości i stopni/uskoku. precyzyjna regulacja śrubą górną i wałeczkiem. 14° ścięte krawędzie w celu zredukowania błędów paralaksy. Wykonano ze stali nierdzewnej utwardzonej.Chromowo-satynowe wykończenie.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accuracy | ±0.03 |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140106901 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Graduation | .001 in |
| Graduation | 0.02mm |
| Range | 11" calowe |
| Range | 280mm |
| Nr produktu | KEN-330-2120K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 470g |