Suwmiarka zegarowa 150mm Kennedy KEN3301160K KEN-330-1160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
63,49 €
Cena regularna:
51,62 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka zegarowa 150mm Kennedy KEN3301160K KEN-330-1160K
Kennedy KEN-330-1160K
KEN3301160K
SUWMIARKA ZEGAROWA 150mm Kennedy
KEN-330-1160K
SM.CK016,184,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Szczelna pokrywa zapobiega dostawaniu się kurzu i zanieczyszczeń do komory przekładni zębatkowej. Wszystkie płaszczyzny pomiaru są precyzyjnie szlifowane dla absolutnych wewnętrznych zewnętrznych, głębokościowych i uskokowych pomiarów. Wykonano zgodnie z DIN 862.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accuracy | ±.05mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140106871 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Graduation | 0.05mm |
| Range | 150mm |
| Nr produktu | KEN-330-1160K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 320g |