Suwmiarka zegarowa 300mm, 0,05mm Oxford Precision OXD3306300K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Suwmiarka zegarowa 300mm, 0,05mm Oxford Precision OXD3306300K
Oxford Precision OXD-330-6300K
OXD3306300K
Suwmiarka zegarowa 300mm, 0.05mm Oxford OXD3306300K
OXD-330-6300K
Opis produktu
Szczelna pokrywa zapobiega dostawaniu się kurzu i zanieczyszczeń do komory przekładni zębatkowej. Wszystkie płaszczyzny pomiaru są precyzyjnie szlifowane dla absolutnych wewnętrznych zewnętrznych, głębokościowych i uskokowych pomiarów. Wykonano zgodnie z DIN 862.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Accuracy | ±.05mm |
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140154285 |
| Kod eCl@ss | 21170306 |
| Graduation | 0.05mm |
| Range | 300mm |
| Nr produktu | OXD-330-6300K |
| Kod UNSPSC | 41111621 |
| Waga | 750g |
SM.CK016,432,5ZLNE