Świder do drzewa1/2" Kennedy KEN5973110K PRO20 MTMX
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Świder do drzewa1/2" Kennedy KEN5973110K
Kennedy KEN-597-3110K
Świder do drzewa 1/2"
KEN-597-3110K
Opis produktu
Amerykański wzór z pojedynczym zwojem. Ostrogowe zakończenie i sześciokątny trzpień do użycia ręcznego lub maszynowego.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Auger Pattern Type | American |
| Bit Material | Steel |
| Bit Type | Auger Bit |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Centre Type | Solid |
| Compatible Material | Wood |
| Średnica skrawania | 1/2" calowe |
| Średnica skrawania | 13mm |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right-hand |
| Drilling Depth | 125mm |
| Kod EAN13 | 5036140005020 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| For Use With | Bench Drills; Pillar Drills; Hand & Power Drills |
| Zawiera | Wallet |
| Number of Spurs | 2 |
| Długość całk./opak. | 230mm |
| Średnica chwytu | 7mm |
| Shank Shape | Hexagon |
| Nr produktu | KEN-597-3110K |
| Kod UNSPSC | 27111537 |
KEN5973110K
SWIDER DO DRZEWA 1/2" Kennedy
KEN-597-3110K
SM.CK016,15,1ZLNE
Narzędzia Cromwell