Sworzeń do drzwi 450mm wysokowydajny szary Matlock MTL9497048K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworzeń do drzwi 450mm wysokowydajny szary Matlock MTL9497048K
Matlock MTL-949-7048K
MTL9497048K
450mm MONKEY TAIL BOLT GALVANISED Matlock
MTL-949-7048K
SM.CK016,52,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajne
Dociskany sprężyną, uniwersalny rygiel do drzwi lub bramki, z kształtowaną rączką.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 60MTPP0450GV |
| EAN13 Barcode | 5036140067011 |
| Długość | 450 mm |
| Finish | BZP |
| Długość | 18" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Długość | 450mm 18" cal |
| Numer produktu | 60MTPP0450GV |
| Typ produktu | Tail Bolts |
| Szerokość | mm |