Sworznia do drzwi 100mm Matlock MTL9497780K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworznia do drzwi 100mm Matlock MTL9497780K
Matlock MTL-949-7780K
MTL9497780K
SWORZNIA DO DRZWI 100mm Matlock
MTL-949-7780K
SM.CK016,8,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Generalnego użytku, do furtek, domków kampingowych, składów narzędzi ogrodniczych.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz.
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140066809 |
| Finish | Czarny |
| Długość | 100 mm |
| Shoot Diameter | 11 mm |
| Supplier Part No. | 923APP0150BK |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Czarny |
| Długość | 100mm |
| Numer produktu | 949-778 |
| Typ produktu | Tower Bolts |
| Szerokość | mm |