Sworznia typu Brenton 8"x1/2" Matlock MTL9497730K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworznia typu Brenton 8"x1/2" Matlock MTL9497730K
Matlock MTL-949-7730K
MTL9497730K
SWORZNIA typu 'BRENTON' 8"x1/2" Matlock
MTL-949-7730K
SM.CK016,27,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Sworznie pod kłódkę.
Wykończenie:
Galvanised = Galwan.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070417 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 203 mm |
| Shoot Diameter | 12 mm |
| Supplier Part No. | 2A-PP0200GV |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Długość | 203mm |
| Numer produktu | 949-773 |
| Typ produktu | Lockable Bolts |
| Szerokość | mm |