Sworznia ze sprężyną 5/8" Matlock MTL9497690K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sworznia ze sprężyną 5/8" Matlock MTL9497690K
Matlock MTL-949-7690K
MTL9497690K
SWORZNIA ZE SPREZYNA 5/8" Matlock
MTL-949-7690K
SM.CK016,52,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Samoczynnie zamykane, do drzwi metalowych i drewnianych.
Wykończenie:
Zinc Plated = Cynkowane
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070387 |
| Finish | Zinc Plated |
| Długość | 130 mm |
| Shoot Diameter | 16 mm |
| Supplier Part No. | 513-PP0016ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Zinc Plated |
| Długość | 130mm |
| Numer produktu | 513-PP0016ZP |
| Typ produktu | Spring Loaded Bolts |
| Szerokość | mm |