Szablon 12/15mm do giętarki KEN588-6200K Kennedy KEN5886810K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szablon 12/15mm do giętarki KEN588-6200K Kennedy KEN5886810K
Kennedy KEN-588-6810K
SZABLON 12/15mm do giętarki KEN588-6200K
KEN-588-6810K
Opis produktu
Do gięcia rurek miedzianych i cienkich stalowych do 180°. Gięcie bez wypaczeń. Szablony i prowadnice do rurek o średnicach 12, 15 i 22mm. Przydatne dla hydraulików, przy naprawach sprzętu grzewczego, chłodziarek i klimatyzacji. Dostępne oddzielnie szablony i prowadnice (jak w poniższej tabeli).Former Only = Szablon
Guide Only = Prowadnica
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140142831 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Waga całkowita | 0.175 |
| Nr produktu | KEN-588-6810K |
| Tube Capacity | 12/15mm |
| Kod UNSPSC | 27112501 |
| Waga elementu | 172g |
KEN5886810K
SZABLON 12/15mm DO GIETARKI KEN588-6200K Kennedy
KEN-588-6810K
SM.CK016,46,8ZLNE
Narzędzia Cromwell