Szafka metalowa na klucze 25K-48 48 kluczy Matlock MTL8200250K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka metalowa na klucze 25K-48 48 kluczy Matlock MTL8200250K
Matlock MTL-820-0250K
MTL8200250K
SZAFKA METALOWA NA KLUCZE 25K-48 (48 KLUCZY) Matlock
MTL-820-0250K
SM.CK016,79,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Stalowa konstrukcja, gwarantująca bezpieczne przechowywanie kluczy. Posiada zamknięcie bezpieczeństwa i dwa klucze. Łatwe do przytwierdzenia na ścianie przy użyciu śrub (nie wliczone w komplet).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Depth | 80 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140029033 |
| eCl@ss Code | 24360104 |
| Wysokość | 250 mm |
| Key Capacity | 48 |
| Głębokość całk. | 85 |
| Długość całkowita | 255 |
| Waga całkowita | 1.74 |
| Szerokość całk. | 195 |
| Supplier Part No. | 8200250K |
| UNSPSC Code | 46171509 |
| Szerokość | 180 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Finish | Powder Coated |
| Lock Type | Keyed |
| Materiał | Stal |
| Głębokość całk. | 80mm |
| Wysokość całkowita | 80mm |
| Szerokość całk. | 250mm |
| Numer produktu | 25K-48 |
| Typ | Key Cabinet |
| Key Capacity | 48 |
| Includes | Includes (2) Keys |
| Special Features | Weather-resistant |