Szafka narzędziowa 12-szufladowa czerwona Yamoto YMT5940280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
2 034,20 zł
Cena regularna:
1 653,82 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka narzędziowa 12-szufladowa czerwona Yamoto YMT5940280K
Yamoto YMT-594-0280K
YMT5940280K
KC-016,1650ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Boczne solidne uchwyty. Stalowa konstrukcja. Dostarczane z wykładziną w szufladach.
Wymiary szuflad (Szer. x Głęb. x Wys.):
8 szt. 130 x 410 x 50mm.
1 szt. 280 x 410 x 100mm.
2 szt. 590 x 410 x 50mm.
1 szt. 590 x 410 x 100mm.
Wymiary górnej przegrody (Szer x Głęb. x Wys.): 660 x 150 x 90mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 | 5036140004382 |
| Głębokość całkowita | 445 mm |
| Wysokość całkowita | 490 mm |
| Szerokość całk. | 670 mm |
| Oznaczenie | YMT-594-0280K |
| UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 47 kg |