Szafka narzędziowa 3-szufladowa czerwona Kennedy KEN5945200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$377.10
Cena regularna:
$306.58
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka narzędziowa 3-szufladowa czerwona Kennedy KEN5945200K
Kennedy KEN-594-5200K
Szafka narzędziowa 3-szufladowa czerwona
KEN-594-5200K
Opis produktu
3-szufladowaWymiary górnej półki: 660x312x53mm.
Wymiary szuflad (Szer.xGłęb.xWys.):
1 szuflada 588x279x48mm.
2 szuflady 588x279x100mm.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kolor | Red |
| Kod EAN13 | 5036140004498 |
| Kod eCl@ss | 21100490 |
| Głębokosć całk./opak. | 315mm |
| Wysokość całk./opak. | 385mm |
| Szerokość całk./opak. | 690mm |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 24112401 |
| Waga | 44.0 kg |
KEN5945200K
SZAFKA NARZEDZIOWA, 3-SZUFLADOWA, CZERWONA Kennedy
KEN-594-5200K
SM.CK016,875ZLNE
Narzędzia Cromwell