Szafka narzędziowa 6 szuflad skrzynia niebiesko-szara Senator SEN5945240K PRO25
dostępny
Cena regularna:
835,62 €
Cena regularna:
679,37 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wózek narzędziowy 6-szufladowy niebiesko-szary Senator SEN5945240K
Senator SEN-594-5240K
SEN5945240K
SM.CK016,975ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wymiary całkowite (SxGxW): 668x315x389mm.
Górny przedział (WxDxH): 660x305x50mm.
Taca do przenoszenia (WxDxH): 430x170x45mm.
Wymiary szuflad (SxGxW):
1szt. 590x279x101.5mm, 2szt. 590x279x49mm,
1szt. 281x279x49mm, 2szt. 127x279x49mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| Kolor | Niebieski |
| EAN13 Barcode | 5036140062283 |
| Głębokość całk. | 315 mm |
| Wysokość całkowita | 389 mm |
| Szerokość całk. | 668 mm |
| Sup. Part No. | - |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 22.2 kg |