Szafka narzędziowa 6-szufladowa Senator SEN5940240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
220,21 €
Cena regularna:
179,03 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka narzędziowa 6-szufladowa Senator SEN5940240K
Senator SEN-594-0240K
SEN5940240K
SM.CK016,725ZLNE
Narzędzia Cromwell
Posiada zawiasy fortepianowe. Boczne solidne uchwyty. Taca do przenoszenia. W pełni zamykane. Dwa panele boczne do mocowania do ściany. Szuflady na listwach.
Wymiary szuflad (SxGxW):
2szt. 50x125x280mm. 1szt. 50x280x280mm.
2szt. 50x590x280mm. 1szt. 100x590x280mm.
Zastosowano 10” prowadnice szuflad. Podpórki pokrywy typu A.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140004634 |
| Głębokość całk. | 320 mm |
| Wysokość całkowita | 390 mm |
| Szerokość całk. | 670 mm |
| Sup. Part No. | - |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 26 kg |