Szafka narzędziowa 6-szufladowa czerwona Yamoto YMT5940240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 097,80 zł
Cena regularna:
892,52 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka narzędziowa 6-szufladowa czerwona Yamoto YMT5940240K
Yamoto YMT-594-0240K
YMT5940240K
SZAFKA NARZEDZIOWA 6-SZUFLADOWA - CZERWONA Yamoto
YMT-594-0240K
6-szufladowe
Boczne solidne uchwyty Stalowa konstrukcja. Dostarczane z wkładkami w szufladach.
Wymiary szuflad (Szer. x Głęb. x Wys.):
2 szt. 130 x 285 x 50mm. 1 szt. 280 x 285 x 50mm.
2 szt. 590 x 285 x 50mm. 1 szt. 590 x 285 x 100mm.
Wymiary górnej (Szer. x Głęb. x Wys.): 660 x 150 x 90mm
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Yamoto |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140004375 |
| Głębokość całk. | 315 mm |
| Wysokość całkowita | 385 mm |
| Szerokość całk. | 670 mm |
| Supplier Part No. | YMT-594-0240K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 27 kg |
SM.CK016,875ZLNE
Narzędzia Cromwell