Szafka z blatem roboczym 5-szufladowa Senator SEN4055010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
318,17 €
Cena regularna:
258,68 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szafka z blatem roboczym 5-szufladowa Senator SEN4055010K
Senator SEN-405-5010K
SEN4055010K
SZAFKA z BLATEM ROBOCZYM, 5-szufladowa Senator SEN4055010K
SEN-405-5010K
SM.CK016,1150ZLNE
Pięć szuflad ma płynnie działający mechanizm wysuwania.
Wymiary Sz. x Gł. x Wys.: 838 x 508 x 852mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| Depth | 508 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140160194 |
| eCl@ss Code | 21100201 |
| Wysokość | 852 mm |
| Supplier Part No. | SEN-405-5010K |
| UNSPSC Code | 24102006 |
| Waga | 43.0 kg |
| Szerokość | 838 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Grey |
| Number of Drawers | 5 |
| Number of Shelves | |
| Głębokość całk. | 508mm |
| Wysokość całkowita | 852mm |
| Szerokość całk. | 838mm |
| Numer produktu | TSA335 |
| Typ | Workbench |
| Worktop Finish | 20mm Beech |
| Number of Cupboards |