Szczęki 125mm do uchwytów tokarskich Indexa IND4901030K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
576,35 zł
Cena regularna:
468,58 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szczęki 125mm do uchwytów tokarskich Indexa IND4901030K
Indexa IND-490-1030K
IND4901030K
SM.CK016,500ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Indexa |
| Chuck Diameter | 125 mm |
| Wymiar A | 51 mm |
| Dim B | 20 mm |
| Wymiar C | 40 mm |
| Wymiar D | 8 mm |
| Wymiar E | 8 mm |
| Wymiar F | 8 mm |
| Wymiar G | 13 mm |
| Dim H | 33.5 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140088153 |
| eCl@ss Code | 21020490 |
| Sup. Part No. | IND-490-1030K |
| UNSPSC Code | 27112807 |
| Weight per set | 561 g |